logo - sala weselna i dom weselny Belveder Make a Wish Szczecin

Ślub w plenerze

sala weselna Szczecin - ozdobnik

Plenerowy ślub w Szczecinie

sala weselna Szczecin - ozdobnik

Ślub w plenerze Szczecin

Ślub w plenerze to marzenie wielu narzeczonych. Wypowiedzenie sakramentalnego „tak” w otoczeniu zieleni, przy śpiewie ptaków jest niezwykle romantyczne i zapada w pamięci na długie lata.

Wychodząc naprzeciw wyobrażeniom par młodych o idealnym, wymarzonym ślubie, w ogrodzie przynależącym do domu weselnego Belveder Make a Wish powstała specjalna przestrzeń dedykowana plenerowym uroczystościom ślubnym. Jest tam miejsce na ustawienie odpowiedniej ilości krzeseł dla gości, honorowe miejsce dla pary młodej oraz urzędnika stanu cywilnego, który przeprowadzi całą ceremonię.

Przestrzeń plenerową można zaaranżować i udekorować według indywidualnych pomysłów pary młodej, dzięki czemu i ślub i wesele będą spersonalizowane i utrzymane w tym samym klimacie. Ogród będzie też idealnym miejscem na plenerową sesję ślubną oraz wspólne pamiątkowe fotografie.

Po zakończonej ceremonii cywilnej nowożeńcy i pozostali uczestnicy ślubu w plenerze od razu będą mogli udać się do wnętrza sali weselnej, w której będzie na nich czekał weselny obiad.

Parom planującym ślub w plenerze przydać się może link do terminarza ślubów Urzędu Stanu Cywilnego miasta Szczecin

W celu lepszej realizacji usług nasza strona korzysta z plików cookies  zgodnie z naszą polityką prywatności.